ELEKTRONIK - ÚDRŽBÁŘ

detail pozice

POŽADUJEME

  • SOU + 5 let praxe nebo ÚSO + 3 roky praxe
  • Školení dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Znalost v oblasti elektroniky
  • Znalost mechaniky a vzduchotechniky
  • Navrhování a podílení se na výrobě jednoúčelových montážních strojů a linek (elektronika, mechanika, vzduchotechnika)

NÁPLŇ PRÁCE

  • opravy elektronických a elektrických závad na výrobních zařízeních ( čidla, poruchy řídících karet, doprogramování řídících jednotek )
  • samostatné řešení elektronických, elektrických, mechanických a vzduchových zapojení včetně technické dokumentace
  • preventivní a prediktivní údržba výrobních zařízení v oblastech elektro
  • drobné instalace v oblasti elektro (vč. tvorby technické dokumentace)
  • spolupráce při mechanických opravách
  • soustružení, frézování, broušení

NABÍZÍME

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Práci v přátelském týmu
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • Řadu firemních benefitů (Benefity/ Prémie, Příspěvek na sportovní a kulturní aktivity

ÚVAZEK

Prac. úvazek : 40h/týden
Prac. doba: Ranní

ADRESA PRACOVIŠTĚ

Hnojník 385, 739 53 Hnojník

BERU TO !