Referent kvality

detail pozice

Pracovní náplň:

  • Vytváření, udržování a rozvoj systému kvality
  • Tvorba interních směrnic a norem kvality
  • Provádění zákaznických, procesních a výrobkových auditů dle IATF 16949
  • Spolupráce na projektech pro automobilový průmysl
  • Sledování PPM k zákazníkovi, interní auditor, řešení 8D reportů
  • Stanovení a zajišťování nápravných opatření
  • Vedení a hodnocení reklamačních řízení
  • Reporting vedení organizace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost IATF 16949 a orientace v technických normách
  • Praxe v oboru - min. 3 roky
  • Znalost metod a nástrojů kvality / 8D metodiky - výhodou
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Znalost němčiny - výhodou
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office

Další požadavky:

  • Samostatnost, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, pečlivost
  • Dobré organizační a komunikační schopnost
  • Nabízíme:
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Zajímavá práce v oblasti kvality včetně možného růstu
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Řadu firemních benefitů (Příspěvek na stravování, Příspěvek na sportovní a kulturní aktivity)

BERU TO !